Dział Projektowy

TWÓJ PARTNER NA RYNKU OŚWIETLENIOWYM

Profesjonaliści potrzebują silnych partnerów takich jak LEDVANCE. Naszą misją jest zapewnienie instalatorom i projektantom oświetleniowym produktów i usług, dzięki którym odniosą sukces. Bogata oferta, innowacje techniczne oraz profesjonalne podejście – w tych oto aspektach można polegać na marce LEDVANCE.


MARKA GODNA ZAUFANIA

LEDVANCE to zaufany partner z ponad 100-letnim doświadczeniem w dziedzinie oświetlenia ogólnego, z którego korzystają zarówno specjaliści, jak i użytkownicy końcowi. Łączymy tradycję z innowacyjną technologią oświetleniową, budując w ten sposób wieloletnie relacje z klientami oraz silną sieć dystrybucji.

Jesteśmy producentem oświetlenia, który udziela nawet do 5 lat gwarancji na sprzedawane przez siebie oświetlenie. Atrakcyjne warunki gwarancji sprawiają, że jesteśmy producentem technologii oświetleniowej, któremu naprawdę można zaufać.

Warunki gwarancji produktów:
www.ledvance.pl/gwarancje


 


ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

Posiadając szerokie portfolio produktów przeznaczonych do różnych obszarów zastosowań, oferujemy również pomoc i profesjonalne doradztwo przy projektowaniu oświetlenia.

Dział Projektowy LEDVANCE jest zespołem projektantów, specjalistów i doradców, z którymi współpraca jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Projektowanie oświetlenia wymaga troski o najdrobniejsze detale, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z najwyższą starannością.

W naszym Dziale Projektowym pracuje zespół specjalistów, który do tworzenia projektów oświetleniowych wykorzystuje najnowocześniejsze programy komputerowe takie jak DIALux, Relux i AutoCAD. Pozwala to na szybkie i efektywne zaprojektowanie rozwiązania oświetleniowego nawet dla najbardziej niestandardowych inwestycji.

Nasi doradcy pracują na terenie całego kraju. W oszacowaniu zakresu inwestycji pomoże szczegółowa analiza przeprowadzona na miejscu z uwzględnieniem zastosowanego już sprzętu oświetleniowego i korzyści, które inwestor chce osiągnąć poprzez modernizację oświetlenia.

Pomoc naszych doradców pozwoli stworzyć projekt, który może obejmować jedynie prostą modernizację oświetlenia LED lub wyposażenie nowego obiektu w zaawansowany system oświetlenia dynamicznego. Realizujemy projekty zapewniające oszczędności zarówno na etapie doboru produktów, jak również w całym okresie użytkowania.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Projektowym: projekty@ledvance.com


 


WSZECHSTRONNOŚĆ ASORTYMENTU


Firma LEDVANCE oferuje szeroki wybór opraw oświetleniowych LED, produktów dedykowanych do inteligentnych domów i budynków, jedną z największych ofert lamp LED oraz tradycyjne źródła światła marki OSRAM (jako jedyny dystrybutor tej marki). Aby dopełnić tę ofertę, wprowadziliśmy również wysokiej jakości stałonapięciowe zasilacze LED oraz nowe systemy pasków LED, które sukcesywnie rozwijamy.

Dzięki doświadczeniu i obecności w ponad 140 krajach na całym świecie firma LEDVANCE może poszczycić się doskonale rozwiniętą siecią dystrybucji, nie tylko w kraju, ale również na całym świecie.


JAKOŚĆ W KORZYSTNEJ CENIE

LEDVANCE oznacza wysokiej jakości produkty, które są proste w instalacji i charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną przy jednoczesnym zachowaniu dobrego stosunku ich wydajności do ceny.

Projekty, nad którymi wspólnie pracujemy z naszymi klientami, są różne: od prostych zadań oświetleniowych do najbardziej złożonych i wymagających realizacji. LEDVANCE oferuje produkty do każdego obszaru zastosowań. Aby mieć pewność, że asortyment zostanie odpowiednio dobrany do każdej inwestycji, podzieliliśmy je na cztery klasy: Superior, Performance, Value oraz ECO CLASS. Dzięki segmentacji nasze produkty spełnią wymagania każdego projektu pod względem zarówno parametrów, jak i ceny.