Aplikacja Light Finder: Wymagania techniczne, koszty i zagadnienia prawne

Wymagania techniczne

1. Które mobilne platformy obsługuje aplikacja LEDVANCE Lamp Finder Professional"?
Urządzenia Apple:
"LEDVANCE Lamp Finder Professional" jest kompatybilny z iPhonem (od wersji 4 i wyższej, a także zoptymalizowany dla wersji 5) i iPadem (od wersji 2). Obsługuje systemy operacyjne iOS 6.1 lub wyższe. "LEDVANCE Lamp Finder Professional" oferuje całą gamę funkcji dla wszystkich wyżej wymienionych urządzeń i systemów operacyjnych – jednak pewne problemy mogą wystąpić w przypadku użytych animacji.

Urządzenia z systemem Android:
"LEDVANCE Lamp Finder Professional" oferuje całą gamę funkcji dla wszystkich smartfonów i tabletów z systemami operacyjnymi Android wersja 2.3 lub wyższa. "LEDVANCE Lamp Finder Professional" nie obsługuje systemów operacyjnych niższej wersji. Inne platformy mobilne i powiązane urządzenia takie jak smartfony Blackberry nie są obsługiwane.

2. Czy aplikacja wymaga innych ustawień?
Z niektórych funkcji aplikacji "OSRAM Lamp Finder Professional" można korzystać mając dostęp do połączenia internetowego. Należy pamiętać, że żadne zdjęcia nie są dostępne w trybie offline. Użytkownik otrzymuje informację o braku połączenia.

Koszty

Jakie koszty wiążą się z aplikacją "LEDVANCE Lamp Finder Professional"?
Obecnie nie ma żadnych opłat za pobieranie aplikacji "LEDVANCE Lamp Finder Professional" z serwisu App Store lub Google Playstore, ale do pobrania zdjęć w wysokiej rozdzielczości niezbędne jest połączenie internetowe. W przypadku braku dostępu do sieci bezprzewodowej, za pobieranie danych operator sieci komórkowej wybrany przez użytkownika naliczy opłatę według taryfy obowiązującej za takie usługi.

Apple, logo Apple, iPhone, iPod touch i iTunes są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zastrzeżonymi w USA i innych krajach. iPad to znak towarowy firmy Apple Inc.. App Store to marka serwisu firmy Apple Inc.

Pobierz aplikację bezpośrednio