Użytkownik intywidualny
SMART+

SMART+

W KOŃCU TWOJE ŚWIATŁO JEST DLA CIEBIE ODPOWIEDNIM PARTNEREM

SMART+

Potykasz się w ciemności? Po omacku szukasz włącznika światła? Musisz opuścić ciepłe łóżko, żeby zgasić światło?

Dzięki inteligentnej technologii oświetleniowej LEDVANCE przekształcasz swój dom w inteligentnie połączony świat nowoczesnej technologii, w którym poczujesz się przytulnie i komfortowo.

SMART+ umożliwia sterowanie, przyciemnianie i personalizację oświetlenia w mgnieniu oka za pomocą smartfona lub głosu.

Nasze liczne produkty oświetleniowe do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych są nie tylko niezwykle stylowe, ale też wyjątkowo efektywne. Oszczędzają Twoje pieniądze, pozwalają wyczarować dowolny klimat oświetlenia i po prostu zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

TO SPRYTNE.

SMART+ FIRMY LEDVANCE

SMART+

To Ty decydujesz, w jaki sposób działa Twoje inteligentne oświetlenie — LEDVANCE oferuje odpowiednie rozwiązanie spośród wielu opcji. Teraz możesz wybrać inteligentny sposób i korzystać z aplikacji albo użyć bardziej klasycznej opcji i sterować oświetleniem, korzystając z asystenta głosowego. Możesz wybierać między różnymi technologiami: WiFi lub Bluetooth z szybką konfiguracją i bez dodatkowego sprzętu albo ZigBee z bramką i dużym wyborem produktów.

PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ, PEŁNA WYGODA, PEŁNA WYDAJNOŚĆ

ODKRYJ MOŻLIWOŚCI

Nagle odkryjesz wiele klimatycznych akcentów między światłem a ciemnością i naprawdę zaczniesz odczuwać fascynację światłem. Każde z naszych rozwiązań SMART+ odzwierciedla ponad 100 lat doświadczenia.

SMART+

INTELIGENTNE ŚWIATŁO TO NOWY STYL ŻYCIA

TERAZ, GDY NASZ ŚWIAT STAJE SIĘ CORAZ INTELIGENTNIEJSZY, TWOJE OŚWIETLENIE TEŻ ROBI SKOK W PRZYSZŁOŚĆ

SMART+ sprawia, że światło daje prawdziwą radość
Imprezowy nastrój? Blask jupiterów włączony! Czas na przytulanie? Sprytne ściemnianie! Zatapiasz się w lekturze? Zwiększ moc światła! Niezależnie od tego, jaką atmosferę chcesz stworzyć lub podkreślić, istnieje nieskończenie wiele możliwości oraz 16 milionów fascynujących kolorów między ciepłym a zimnym białym światłem.

Dzięki SMART+ światło będzie Cię rozpieszczać
Taki komfort od dawna był Twoim marzeniem. Nie ruszając się z kanapy, możesz sterować oświetleniem w całym domu za pomocą jednego dotknięcia lub polecenia głosowego.

SMART+ czyni światło Twoją linią obrony
Włączaj światła w domu za pomocą telefonu komórkowego podczas wakacji, aby wyglądało tak, jakby ktoś w nim był. Aktywuj światła zewnętrzne, gdy zbliżasz się do domu. Lepiej dmuchać na zimne.

Dzięki SMART+ światło staje się fascynującą przygodą
Nasze inteligentne rozwiązania oświetleniowe pozwalają na tworzenie fantastycznych kompozycji nie tylko w pomieszczeniach, ale również w ogrodzie i wokół domu. To, co kiedyś było spowite ciemnością, teraz jest skąpane w świetle. Doskonale zaakcentowane i dopasowane do sytuacji.

Smart+ WIFI Cube Multicolor

ODPOWIEDNIE STEROWANIE DO KAŻDEGO INTELIGENTNEGO TYPU OŚWIETLENIA

TRZY SPOSOBY, NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI

Twoje światła są Ci posłuszne.
Możesz łatwo i wygodnie sterować funkcją SMART+ głosowo za pomocą Asystenta Google, usługi Amazon Echo lub Siri firmy Apple. Nie tylko umożliwia to bezdotykową obsługę, ale ma również w sobie odrobinę magii.

Zmień oświetlenie ruchem palca
Dzięki aplikacji LEDVANCE SMART+ możesz z łatwością dyrygować swoją orkiestrą świateł jednym dotknięciem. Z kanapy. Z innego pokoju. Spoza domu. Z każdego miejsca.

Miłego przełączania
Pilot zdalnego sterowania WiFi SMART+, przełącznik SMART+ oraz mini pilot przełącznika SMART+ umożliwiają sterowanie oświetleniem bez konieczności korzystania z Internetu, aplikacji czy bramki. Dzięki temu wszystkie opcje znajdują się w zasięgu ręki. Jednej ręki.

SMART+ kitchen party

TRZY STANDARDY

POŁĄCZONE W PRZEMYŚLANY SPOSÓB

Nasze produkty z zakresu inteligentnego oświetlenia są dostępne z technologią WiFi, Bluetooth lub ZigBee.

Produkty SMART+ z WiFi i Bluetooth mogą być łączone w Twoim domu w dowolny sposób.

Nasze systemy są kompatybilne z popularnymi systemami Smart Home — Google Home, Amazon Echo i Apple HomeKit. Zrobią dokładnie to, co im każesz -— i tak samo będzie z Twoim oświetleniem.

Duża swoboda spotyka się z wielką prostotą — lepiej być nie może.

KTÓRY RODZAJ SMART+ WYBIERZESZ?

KOMPATYBILNE SYSTEMY INTELIGENTNEGO DOMU

SMART+

Obsługa SMART+

Czy masz problemy z jednym z naszych produktów SMART+? Chętnie Ci pomożemy.

Udostępnij w Social Mediach