Użytkownik intywidualny
Kraj

Oświetlenie LED — to proste jak ABC!

Metamorfoza oświetlenia w pokoju dziecięcym

Dzieci uwielbiają bawić się w swoich pokojach. Ale czasem na drodze stają zadania domowe lub pora spania! Na szczęście odpowiednie światło może wszystko ułatwić. Choć nie możemy zagwarantować, że Twoje dzieci polubią matematykę, ich koncentracja powinna się zdecydowanie poprawić dzięki pomysłom na oświetlenie LED, które zobaczysz w tym filmie!

Dla dzieci ich pokój jest ich twierdzą! Oczywiście potrzeby dziecka zmieniają się wraz z wiekiem — i podobnie powinno też zmieniać się oświetlenie.

Jeśli Twoje dzieci chodzą już do szkoły, zimne białe lampy LED pomogą zwiększyć koncentrację, co ułatwi odrabianie zadań domowych. Gdy zadania są już odrobione, jasne światło LED może być idealnym towarzyszem w porze relaksu i twórczego chaosu! A kiedy nadchodzi czas na czytanie bajek, w stworzeniu odpowiedniego nastroju pomogą ciepłe białe lampy LED z możliwością ściemniania. Natomiast dzieciom, które wciąż boją się ciemności, wspaniale mogą dodać otuchy małe nocne lampki w kształcie zwierząt — od jarzących się sów po świecące biedronki, każde dziecko znajdzie dla siebie coś, co pomoże mu dobrze się wyspać.

Najlepsza informacja dla rodziców? Zmiana świateł nie bardzo skomplikowana, a lampy LED są o wiele wydajniejsze niż żarówki.

Wszystkie gawędy w skrócie

Poznaj wszystkie opowieści o oświetleniu

Udostępnij w Social Mediach