Profesjonalista
Kraj

DIALux i RELUX

Oprogramowanie do projektowania oświetlenia

LEDVANCE obsługuje DIALux i RELUX - czołowe aplikacje do profesjonalnego planowania oświetlenia. Tutaj można znaleźć najnowsze informacje i oprogramowanie do pobrania.

LEDVANCE oprawy DIALux PlugIn

DIALux oferuje możliwość określenia źródła światła wewnątrz oprawy, w celu spełnienia wymagań Twoich projektów oświetleniowych.

Aby zainstalować wtyczkę na swoim komputerze, należy pobrać plik zip, rozpakować i uruchomić znajdujący się w katalogu plik wykonywalny .exe.

Wtyczka DIALux zapewnia funkcję aktualizacji: Klikając na przycisk „Aktualizacja”, program będzie szukał nowych danych produktów i automatycznie aktualizował swoją bazę danych.

O DIAL

Firma DIAL opracowała DIALux, wiodące na świecie oprogramowanie do planowania, obliczania i wizualizacji oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Narzędzie do planowania oświetlenia ma społeczność ponad 700 000 użytkowników i jest dostępne w 25 językach. Wszyscy główni producenci opraw oświetleniowych oferują cyfrowe dane produktów do celów planowania w systemie DIALux. Oprogramowanie to sprawia, że profesjonalne projektowanie oświetlenia jest łatwiejsze i dostępne dla każdego. Jako platforma i narzędzie, łączy planistów i producentów na całym świecie.

Wszystkie produkty oświetleniowe LEDVANCE dostępne są również w LUMsearch , kolejnym narzędziu DIAL dla profesjonalistów. LUMsearch pomaga projektantom i planistom w wyszukiwaniu i wybieraniu produktów, a idea polega na tym, że przeglądanie papierowych katalogów i odwiedzanie niezliczonych stron internetowych to już nieaktualna działalność. Produkty są szczegółowo opisane, a użytkownicy mogą od razu włączyć produkty partnerów DIALUXa, takie jak LEDVANCE, do narzędzia do planowania DIALUXa i nawiązać kontakt z ich producentami.

Udostępnij w Social Mediach