Profesjonalista
Oświetlenie branżowe

Oświetlenie przemysłowe

WYSOKA JAKOŚĆ, PROFESJONALNE DORADZTWO, SZYBKI ZWROT KOSZTÓW

Oświetlenie przemysłowe

Światło może spełniać szeroki zakres różnych funkcji i celów w przemyśle. Bogactwo zastosowań rozciąga się od oświetlania całych hal montażowych, poprzez oświetlenie mniejszych jednostek, przygotowanie produkcji, aż po pomieszczenia do testowania produktów i zapewnienia ich jakości. Światło może zwiększyć wydajność pracy, jednocześnie znacznie obniżając koszty energii.

Kiedy widzisz lepiej i wyraźniej, możesz także skuteczniej się skoncentrować, wyeliminować błędy i ostatecznie być bardziej wydajnym. Jednocześnie, ważne jest, aby nie tracić z oczu kosztów operacyjnych pomimo potencjalnej optymalizacji wydajności. LEDVANCE oferuje różne innowacyjne rozwiązania oświetleniowe w tej branży, które spełniają oba te wymagania indywidualnie w celu poprawy jakości, wydajności i bezpieczeństwa.

Korzyści dla klientów

Elastyczne rozwiązania

  • Indywidualne doradztwo
  • Szeroka oferta produktów dla wielu różnych środowisk produkcyjnych
  • Systemy inteligentnego zarządzania oświetleniem oparte na technologii LED
  • Oprawy o wysokim strumieniu świetlnym i jednorodnym oświetleniu zwiększają bezpieczeństwo produkcji.

 

Niższe koszty, wyższa wydajność

  • Ekstremalnie niskie zużycie energii
  • Szybki zwrot z inwestycji
  • Dobre oświetlenie może zwiększyć wydajność pracy
  • Trwała jakość: modele oświetleniowe z IK08 o zwiększonej odporności na uderzenia, stopień ochrony IP65 przed kurzem i wodą

Dopasowane produkty

Dopasowane projekty

Profesjonalne doradztwo, atrakcyjne okresy zwrotu kosztów w połączeniu z jakością produktów LEDVANCE zapewniają decydującą przewagę. To jest po prostu imponujące.

Kontakt Realizujmy wspólne projekty

Kierownik ds. Kluczowych Klientów Międzynarodowych Przemysł UE

Axel Klöckner

Axel Klöckner jest odpowiedzialny za zarządzanie działem Project Sales & Vertical dla przemysłu w regionie DACH i jest Państwa kluczowym klientem dla każdego tematu związanego z oświetleniem w tym obszarze zastosowań.

Share page on social media