Profesjonalista
Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne

ROZPOZNAWANIE, ORIENTACJA, REAGOWANIE

Oświetlenie zewnętrzne

Nowoczesne technologie oświetleniowe stopniowo pokonały ciemność nocy. Oprócz celów dekoracyjnych, sprytnie zaprojektowane oświetlenie zewnętrzne zapewnia zwiększone poczucie bezpieczeństwa, szczególnie w otoczeniu miejskim: możliwość wyraźnego zobaczenia tego, co przed nami, daje przechodniom dobre samopoczucie, szczególnie w przestrzeni publicznej, ale również w pobliżu budynków wolnostojących.

Oświetlenie zewnętrzne dla prestiżowych budynków zaczęło pojawiać się jako trend zrównoważonego rozwoju, szczególnie w ostatnich latach. Oprócz oświetlenia tła i akcentującego szczegóły architektoniczne, dobrze zaplanowane oświetlenie zapewnia zwiększone poczucie bezpieczeństwa i orientacji, szczególnie w przestrzeniach publicznych, takich jak przystanki autobusowe lub miejsca spotkań publicznych.

Korzyści dla klientów

Wskazówki, bezpieczeństwo, ochrona

  • Kierunkowa orientacja pomocy oświetleniowych
  • Oświetlenie ujawnia punkty zagrożenia, zmniejsza liczbę wypadków
  • Wcześniejsza identyfikacja osób, pojazdów, granic i przeszkód

 

Świadomość ekologiczna

  • Precyzyjne planowanie pozwala uniknąć zanieczyszczenia środowiska światłem

Dopasowane produkty

Interesuje Cię powiązana tematyka?

Bezpieczne, zrównoważone i atrakcyjne oświetlenie zewnętrzne ma kluczowe znaczenie dla życia w obszarach miejskich, służąc zarówno celom dekoracyjnym, jak i związanym z bezpieczeństwem.

Kontakt Realizujmy wspólne projekty

Kierownik ds. Kluczowych Klientów Facility Management D/A/CH

Michael Stats

Michael Stats jest odpowiedzialny za zarządzanie sprzedażą projektów i działalnością pionową dla Facility Management w regionie D/A/CH i jest kluczowym klientem dla każdego projektu oświetleniowego w tym obszarze zastosowań.

Share page on social media