Profesjonalista
Rozwiązania oświetleniowe dla służby zdrowia

Rozwiązania oświetleniowe dla służby zdrowia

Idealne oświetlenie w każdej sytuacji - dla pacjentów i pracowników medycznych

Rozwiązania oświetleniowe dla służby zdrowia

Najwyższej klasy oświetlenie jest absolutnie niezbędne w służbie zdrowia. Może ono wspierać lekarzy i terapeutów podczas zabiegów oraz promować proces leczenia u pacjentów dzięki zwiększonemu poczuciu dobrego samopoczucia. Im bardziej systematycznie dobre światło jest wykorzystywane przez szpitale, gabinety lekarskie, domy spokojnej starości, placówki pielęgniarskie i kliniki rehabilitacyjne, tym większy wpływ na postrzeganie pacjentów.

Im bardziej naturalne jest działanie sztucznego światła, tym większe jest dobre samopoczucie wśród pacjentów i personelu. Właściwe światło we właściwym czasie i na właściwym miejscu może stanowić krytyczną przewagę konkurencyjną w systemie opieki zdrowotnej charakteryzującym się dużą świadomością. Do tego dochodzą oszczędności wynikające z niższych kosztów energii.

Korzyści dla klientów

Szpitale i praktyki lekarskie

  • Funkcjonalność i dobre samopoczucie: zawsze doskonałe oświetlenie do zabiegów i miejsc dla pacjentów
  • Oświetlenie LED zapewnia długą trwałość, inteligentne i ekonomiczne rozwiązania

 

Domy spokojnej starości i ośrodki rehabilitacyjne

  • Harmonijne oświetlenie poprawia widoczność i orientację
  • Wyraźne, pozbawione olśnień oświetlenie

Dopasowane produkty

Dopasowane projekty

Rosnące koszty, nowe technologie i metody leczenia, pacjenci z rosnącymi wymaganiami, starsze społeczeństwo - gabinety lekarskie oraz zarządcy szpitali i domów opieki muszą stawić czoła tym wyzwaniom. Przecież właściwe światło może być niezwykle ważnym czynnikiem konkurencyjności!

Kontakt Realizujmy wspólne projekty

Kierownik ds. Kluczowych Klientów Opieki Zdrowotnej i Sklepów D/A/CH

Torsten Hegener

Torsten Hegener jest odpowiedzialny za zarządzanie działami Project Sales & Vertical Healthcare i Shop w regionie D/A/CH i jest Państwa kluczowym klientem w zakresie wszelkich tematów projektowych dotyczących oświetlenia w tych obszarach zastosowań.

Share page on social media