Profesjonalista
Oświetlenie sklepu

OŚWIETLENIE SKLEPU

EMOCJE – NAJLEPSZY SPRZEDAWCA

Oświetlenie sklepu

W naszej codziennej działalności musimy brać na siebie odpowiedzialność za środowisko naturalne i jak najefektywniej wykorzystywać zasoby. Optymalizacja zużycia energii jest głównym priorytetem w rozwiązaniach oświetleniowych dla branży detalicznej.

Wspólnie z naszymi ekspertami z branży oświetleniowej realizujemy udane projekty oświetlenia do obiektów handlowych. Bez względu na skalę projektu: w sklepach dyskontowych, butikach, sklepach meblowych, marketach budowlanych czy centrach ogrodniczych - praktycznie w żadnym innym miejscu nie ma tak szerokich możliwości zaoszczędzenia energii zużywanej do oświetlenia. Przestawienie się na przyjazne dla środowiska alternatywne oświetlenie LED będzie miało pozytywny wpływ na zużycie energii i zmniejszenie emisji CO22.

Optymalizacja oświetlenia stała się bardzo istotna od czasu zaostrzenia w 2016 r. poziomów referencyjnych w ustawie o oszczędzaniu energii dotyczącej zapotrzebowania na energię pierwotną i związanych z tym wymagań dotyczących wystawiania świadectw charakterystyki energetycznej dla pomieszczeń handlowych o powierzchni od 250 metrów kwadratowych.

KORZYŚCI DLA KLIENTÓW

Ustawianie scen świetlnych

  • Oświetlenie tworzy pozytywną atmosferę zakupów, która napędza sprzedaż
  • Systemy inteligentnego zarządzania oświetleniem oparte na technologii LED
  • LEDVANCE zapewnia doskonałe doradztwo w oparciu o wieloletnie doświadczenie.
  • Oświetlenie z doskonałym oddawaniem barw

 

Efektywność energetyczna i zrównoważony rozwój

  • Szeroko zakrojone, przyszłościowe portfolio produktów w celu maksymalizacji wydajności
  • Niższe koszty energii
  • Zgodność z międzynarodowymi i europejskimi normami oświetleniowymi

DOPASOWANE PRODUKTY

INTERESUJE CIĘ ZWIĄZANA Z TYM ZAWARTOŚĆ?

Światło może być wykorzystane do zaprojektowania pomieszczeń i stworzenia unikalnej atmosfery, która pobudzi zmysły klientów.

André Schweinsberg - Key Account Manager Shop D/A/CH

DZIAŁ PROJEKTOWY

Dział Projektowy LEDVANCE jest zespołem projektantów, specjalistów i doradców, z którymi współpraca jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Projektowanie oświetlenia wymaga troski o najdrobniejsze detale, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z najwyższą starannością.

W naszym Dziale Projektowym pracuje zespół specjalistów, który do tworzenia projektów oświetleniowych wykorzystuje najnowocześniejsze programy komputerowe takie jak DIALux, Relux i AutoCAD. Pozwala to na szybkie i efektywne zaprojektowanie rozwiązania oświetleniowego nawet dla najbardziej niestandardowych inwestycji.

Nasi doradcy pracują na terenie całego kraju. W oszacowaniu zakresu inwestycji pomoże szczegółowa analiza przeprowadzona na miejscu z uwzględnieniem zastosowanego już sprzętu oświetleniowego i korzyści, które inwestor chce osiągnąć poprzez modernizację oświetlenia.

Pomoc naszych doradców pozwoli stworzyć projekt, który może obejmować jedynie prostą modernizację oświetlenia LED lub wyposażenie nowego obiektu w zaawansowany system oświetlenia dynamicznego. Realizujemy projekty zapewniające oszczędności zarówno na etapie doboru produktów, jak również w całym okresie użytkowania.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Projektowym:

Share page on social media