Profesjonalista
Oświetlenie do hoteli i recepcji

OŚWIETLENIE DO HOTELI I RECEPCJI

WSZECHSTRONNY I NIEPOWTARZALNY W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE

Oświetlenie do hoteli i recepcji

Branża hotelarska i gastronomiczna na pierwszym miejscu stawia światło jako niezbędny element wystroju wnętrz, służący do stworzenia przyjaznej atmosfery. Innowacyjne koncepcje oświetleniowe mogą również w decydujący sposób przyczynić się do zaoferowania ich pracownikom optymalnych warunków pracy i obniżenia kosztów energii: potencjał oszczędności może wynosić często nawet 30%.

Dobre samopoczucie, a presja ekonomiczna: w hotelarstwie i gastronomii coraz częściej stawia się na nowoczesną technologię LED jako element tworzący przyjazną i miłą atmosferę dla gości, a jednocześnie zmniejszający zużycie energii. Przyjemną atmosferę i jednocześnie energooszczędne wnętrze można stworzyć dzięki naszym rozwiązaniom oświetleniowym LED, które łączą w sobie ciepłe światło z długą trwałością i wyjątkowo niskimi kosztami energii.

Korzyści dla klientów

Doświadczenie komfortu

  • Światło jako czynnik poprawiający samopoczucie gości: harmonijne połączenie oświetlenia ogólnego i akcentującego
  • Oświetlenie wielofunkcyjne do różnych celów: życie, praca, odpoczynek
  • Przyjazne dla użytkownika: proste w obsłudze, z regulacją natężenie oświetlenia

 

Oszczędność energii, redukcja kosztów

  • Nasze usługi - audyty energetyczne, obliczenia dotyczące oświetlenia oraz oświetlenie LED (oszczędność energii do 90% w porównaniu z halogenami) - szybko się zwracają i pomagają osiągnąć cele w zakresie oszczędności energii.
  • Wsparcie w uzyskiwaniu certyfikacji środowiskowej

Dopasowane produkty

INTERESUJĄ CIĘ DODATKOWE TREŚCI NA TEN TEMAT?

Branża hotelarska staje się coraz bardziej wymagająca - musi stale realizować coraz więcej celów i wykonywać coraz więcej zadań, a jednocześnie być zawsze indywidualna i wyjątkowa dla swoich gości.

Kontakt Realizujmy wspólne projekty

Menedżer ds. Kluczowych Klientów Międzynarodowych Gościnność UE

Verena Rumpf

Verena Hanzal jest odpowiedzialna za zarządzanie działem Project Sales & Vertical w branży Hospitality w regionie D/A/CH i jest Państwa kluczowym klientem dla każdego tematu związanego z oświetleniem w tym obszarze zastosowań.

Share page on social media