Profesjonalista
Oświetlenie biurowe

OŚWIETLENIE BIUROWE

EFEKTYWNOŚĆ, PRZYDATNOŚĆ, KONCENTRACJA

Oświetlenie biurowe

Dobór odpowiedniego światła roboczego zapewnia natychmiastowe korzyści dla firm z każdej branży i każdej wielkości. Rozwiązania oświetleniowe, które są dobrze zaprojektowane ergonomicznie, zwiększają koncentrację pracowników. Nowoczesne koncepcje oświetleniowe zapewniają dodatkowo większą efektywność energetyczną i redukują koszty. Więcej niż jeden dobry powód, aby nadać zrównoważonym koncepcjom oświetleniowym zielone światło.

Oświetlenie budynków biurowych na pierwszy rzut oka wydaje się być czymś oczywistym. Jednak przy bliższej obserwacji istnieje wiele różnych wymagań i scenariuszy, które muszą być wzięte pod uwagę. W zależności od architektury, zastosowania i wielkości powierzchni potrzebne są różne rozwiązania. Skala scenariuszy jest szczególnie istotna w tym kontekście: od miejsca pracy do sali konferencyjnej i korytarza.

Korzyści dla klientów

Wysoka efektywność kosztowa, atrakcyjne czasy zwrotu

  • Krótkie czasy zwrotu kosztów w przypadku systemów oświetlenia
  • Oświetlenie LED i systemy LMS zmniejszają zużycie energii i obniżają koszty energii
  • Kompleksowa zgodność z normami
  • Szerokie gwarancje

 

Elastyczne i funkcjonalne rozwiązania

  • Przełomowe technologie oświetleniowe i systemy zarządzania światłem w miejscu pracy i w oświetleniu ogólnym
  • Koncepcje oświetleniowe dostosowane do wymagań
  • Rozwiązania oświetleniowe, które mogą zwiększyć koncentrację i percepcję

Dopasowane produkty

Dzięki naszym rozwiązaniom oświetleniowym optymalizujemy biura i miejsca pracy, zapewniając przyjemną atmosferę pracy, jednocześnie zmniejszając koszty energii i konserwacji.

Kontakt Kontakt Realizujmy wspólne projekty

Kierownik ds. Kluczowych Klientów Facility Management D/A/CH

Siegfried Wagner

Siegfried Wagner jest odpowiedzialny za zarządzanie działem Project Sales & Vertical dla Facility Management w regionie D/A/CH i jest Państwa kluczowym klientem dla każdego tematu związanego z oświetleniem w tym obszarze zastosowań.

Kierownik ds. Kluczowych Klientów Facility Management D/A/CH

Michael Stats

Michael Stats jest odpowiedzialny za zarządzanie sprzedażą projektów i działalnością pionową dla Facility Management w regionie D/A/CH i jest kluczowym klientem dla każdego projektu oświetleniowego w tym obszarze zastosowań.

Share page on social media