Profesjonalista
Rozwiązania oświetleniowe w działalności projektowej

Rozwiązania oświetleniowe

Nasza działalność na rzecz klientów kluczowych

Znajdź odpowiednie rozwiązania dla swoich projektów

Szukasz dostawcy oferującego pełen zakres usług dla Twojego projektu oświetleniowego? Jako Państwa profesjonalny partner w branży oświetleniowej możemy zaoferować Państwu obszerną ofertę produktów specyficznych dla danego zastosowania. Pomożemy Państwu obniżyć koszty systemów oświetleniowych i jednocześnie poprawić jakość światła. Podstawą jest nasza ogólnoświatowa sieć, w której łączymy know-how i doświadczenie w niezliczonych branżach i dla szerokiego grona dużych klientów. Nasi eksperci wspierają w Państwa projektach oświetleniowych doradztwem dostosowanym do Państwa potrzeb, dopasowanym do potrzeb doborem produktów i doskonałym serwisem. Z jednego źródła.

Na pierwszy rzut oka Wybierz preferowany obszar zastosowań

Twoje KORZYŚCI

PRODUKTY I USŁUGI Z JEDNEGO ŹRÓDŁA

Twoje korzyści

Projekty muszą kończyć się widocznymi rezultatami. Polegaj na partnerze oferującym całościowe portfolio produktów, globalnej sieci profesjonalnych partnerów i sprawdzonej od dziesięcioleci wiedzy o projektach.

  • Redukcja kosztów
  • Efektywność energetyczna
  • Doskonała jakość światła
  • Wsparcie projektu
  • Precyzyjne szacowanie nakładów

Nasz PEŁEN PAKIET SERWISOWY

dla Twoich projektów

Doradztwo w zakresie oświetlenia
Doradztwo oświetleniowe
 

Zapewniamy projektowanie oświetlenia przy pomocy profesjonalnych programów Dialux Evo i Relux. Obliczenia są zgodne z obowiązującymi normami i standardami (EN 12464, DIN 67600). Posiadamy rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie planowania różnych zastosowań oświetlenia. Oferujemy szczegółową prezentację Państwa projektu oświetleniowego wraz z wizualizacjami efektów świetlnych.

Porady i wybór produktów
Porady i wybór produktów
 

W zależności od specjalnych potrzeb Państwa projektu, doradzamy w zakresie odpowiednich opraw oświetleniowych, lamp, modułów LED i komponentów elektrycznych oraz rozwiązań systemów zarządzania oświetleniem.

 

 

Wsparcie techniczne
Wsparcie techniczne
 

Nasze wsparcie techniczne  pomoże Państwu na każdym etapie realizacji Państwa projektu przez telefon. Przyjeżdżamy na miejsce instalacji i oferujemy wsparcie  na miejscu  u inwestora. W naszym laboratorium przeprowadzamy  testy  naszych produktów. Dostarczamy Państwu wszystkie karty katalogowe oraz  obszerną dokumentację. . Otrzymują Państwo szczegółowy przegląd produktów potrzebnych do realizacji Państwa projektu w ramach dokładnego planowania ilościowego.

Analiza energetyczna wraz ze studiami wykonalności
 

Oferujemy pomiary efektywności energetycznej i oszczędności kosztów dla nowoczesnych koncepcji oświetlenia oraz ocenę wykonalności żądanych funkcji.

Głęboka wiedza o oświetleniu

Polegaj na naszej wiedzy branżowej

LEDVANCE posiada dogłębną wiedzę branżową, dziesięciolecia doświadczeń w zakresie zastosowań i długotrwałe relacje z klientami. Zdajemy sobie sprawę z trendów branżowych i ich wymagań oraz zapewniamy doradztwo w zakresie oświetlenia w oparciu o projekty klientów i branżę. Wykorzystujemy naszą sieć serwisową do realizacji projektów. Nasza oferta produktowa jest dostosowana do prawie każdego zastosowania.

Kontakt Realizujmy wspólne projekty

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY PROJEKTÓW I RYNKÓW PIONOWYCH DACH

Michael Braun-Walker

Michael Braun-Walker jest odpowiedzialny za zarządzanie sprzedażą projektów i działalnością pionową w regionie D/A/CH i jest Państwa kluczowym klientem w każdym temacie związanym z oświetleniem.

Share page on social media