Profesjonalista
About LEDVANCE

O LEDVANCE

Zbliżamy się do światła

LEDVANCE jest jednym ze światowych liderów w branży oświetlenia ogólnego przeznaczonego dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych. Oferuje szeroką gamę opraw LED, zaawansowane lampy LED, inteligentne rozwiązania Smart Home & Smart Building, a także tradycyjne źródła światła.

Przedsiębiorstwo powstało w ramach działalności firmy OSRAM w branży oświetlenia ogólnego i jest obecnie własnością chińskiej firmy oświetleniowej MLS Co., LTD. Z biurami w ponad 50 krajach i działalnością biznesową w ponad 140 krajach, LEDVANCE posiada doskonały dostęp do globalnego rynku, zbudowany na zaufanych, długoletnich relacjach z klientami i potężnej sieci dystrybucji. Bazując na naszym dogłębnym zrozumieniu rynku oświetlenia ogólnego, trendów technologicznych i zmieniających się potrzeb, wspieramy specyficzne i indywidualne wymagania zarówno klientów bezpośrednich jak i pośrednich.

Światowa firma oświetleniowaHierarchia naszych marek

Silne marki kluczem do sukcesu na różnych rynkach

LEDVANCE jest jedną z wiodących firm w branży oświetleniowej na świecie i na nowo definiuje rolę światła. W tym celu stworzyliśmy własną markę produktów LEDVANCE dla innowacyjnych opraw oświetleniowych, inteligentnych rozwiązań oświetleniowych oraz podzespołów elektronicznych. Nasze lampy LED i tradycyjne żarówki wprowadzany na rynek pod silną i znaną marką OSRAM.

W USA i Kanadzie uznana marka SYLVANIA jest stosowana we wszystkich kategoriach produktów.

Hierarchia naszych marek


Kultura korporacyjna

Klient, jakość, przedsiębiorczość

Kultura korporacyjna

Inspiracją dla naszej kultury korporacyjnej jest silna orientacja na klienta i zaangażowanie w przestrzeganie wysokich standardów jakości we wszystkich procesach. W naszej ofercie produktów i usług odzwierciedlamy trendy rynkowe i zmieniające się wymagania klientów.

Posiadamy sprawną organizację z wysoko wykwalifikowaną i zmotywowaną kadrą pracowniczą - ludźmi, którzy potrafią rozwiązywać złożone zadania i z powodzeniem realizować projekty. Widzimy siebie jako pionierów, napędzających naszą firmę przedsiębiorczą postawą. Jesteśmy zwinni, odważni, szybcy i elastyczni - i utrzymujemy nasze wysokie standardy każdego dnia. Wspólnie stawiamy czoła naszej przyszłości jako część globalnego zespołu i jesteśmy gotowi do podejmowania ryzyka.

Rdzeń marki

Dążenie do doskonałości

Jesteśmy dumni z naszej silnej organizacji. Nasi ludzie biorą na siebie odpowiedzialność, podejmują ryzyko, ale również odważne decyzje. Polegamy na gotowości naszych pracowników do nauki i rozwoju zawodowego. Tylko wtedy możemy osiągnąć sukces.

Wytyczanie nowych szlaków

Jesteśmy zaangażowani, elastyczni i odważni. Opuszczamy utarte szlaki, by odkrywać nowe ścieżki. Postrzegamy szybką transformację naszego przemysłu jako szansę dla nowych produktów, nowych rynków i nowego myślenia. Dobre nie jest wystarczająco dobre, jeśli lepsze jest możliwe. Dlatego chętnie współpracujemy z wizjonerami i nagradzamy pomysłowość.

Wspólne zwycięstwo

Ufamy sobie nawzajem. I szukamy porozumienia między pracownikami we na wszystkich szczeblach hierarchii firmy, działach i departamentach - otwarcie i bezpośrednio. Słuchamy, przekazujemy informacje zwrotne i uczymy się od siebie nawzajem. Jesteśmy dumni z naszej pracy zespołowej i współpracy - zarówno wewnątrz firmy, jak i z naszymi klientami. W ten sposób budujemy długotrwałe, godne zaufania relacje.

Udostępnij w Social Mediach