Nasza strategia

Tradycyjne źródła światła do oświetlenia ogólnego: żarówki halogenowe, świetlówki kompaktowe i lampy wyładowcze

W segmencie lamp tradycyjnych, takich jak świetlówki kompaktowe i lampy halogenowe, skupiamy się na utrzymywaniu i umacnianiu naszej obecnej pozycji na rynku dzięki nawiązaniu możliwie bliskich relacji z klientami oraz efektywności kosztowej. To samo dotyczy segmentu lamp LEDowych, gdzie zamierzamy zwiększyć nasz udział w rynku lamp "inteligentnych". Chcemy tego dokonać poprzez zwiększenie konkurencyjności naszej oferty, optymalizację procesów oraz zróżnicowane podejście do kanałów dystrybucji.

Oprawy oświetleniowe LED

Technologia LED staje się obecnie standardem w segmencie opraw oświetleniowych, a jej konwergencja technologiczna ciągle rośnie. Chcemy być jednym z głównych światowych dostawców w tym segmencie, zarówno dla klientów profesjonalnych, jak i prywatnych. Jednym z naszych atutów są atrakcyjne ceny oraz szybka i sprawna obsługa

Smart Home

W kategorii produktów inteligentnych i zintegrowanych firma LEDVANCE będzie rozwijać platformę OSRAM LIGHTIFY, aby utworzyć nowe serie produktów i wprowadzić na rynek inteligentne urządzenia oświetleniowe oraz produkty w technologii Smart Home.


Centrum prasowe