Nasza marka

Architektura naszej marki

Marka LEDVANCE ucieleśnia ducha naszej firmy. Pragniemy zdefiniować rolę światła w cyfrowym świecie, gdzie wszystko w naszym codziennym życiu jest ze sobą połączone. Wszystko zawarte jest w naszej nazwie — naszym celem jest rozwój technologii oświetleniowej. LEDVANCE to 100 lat tradycji, a jednocześnie firma patrząca w przyszłość i umacniająca swoją pozycję lidera na rynku lamp i opraw świetlnych.

Utożsamiamy się z naszą firmą, a to oznacza, że dla naszych klientów dajemy z siebie wszystko i dążymy do osiągania wspaniałych wyników. Nazwa LEDVANCE odzwierciedla początki firmy i nasze zamiary na przyszłość. LED odnosi się do naszej podstawowej działalności w sektorze oświetlenia oraz rosnącego znaczenia produktów opartych na technologii LED, natomiast ADVANCE oznacza nasze ambicje aby stać się siła napędową w przemyśle oświetleniowym i poza nim.

Silne marki gwarancją sukcesu na różnych rynkach

SYLVANIA to znana marka o ugruntowanej pozycji w USA i Kanadzie, występująca we wszystkich kategoriach produktów. LEDVANCE ma także prawo do używania marki OSRAM.

W segmencie Smart Home i LEDowych opraw oświetleniowych wszystkie produkty będą na razie sprzedawane z logiem OSRAM, dopóki nie zakończymy procesu rebrandingu. Potem produkty z tego segmentu będą opatrywane również marką LEDVANCE.

Planujemy hurtową sprzedaż LEDowych opraw oświetleniowych pod marką LEDVANCE. Oferta będzie skierowana do naszych klientów profesjonalnych, takich jak architekci czy instalatorzy. Aby wspomóc sprzedaż, będziemy przez najbliższe kilka lat wykorzystywać markę OSRAM jako uzupełnienie naszej marki.


Istota marki LEDVANCE

Nasza marka opiera się na trzech fundamentach

Dążenie do doskonałości

Jesteśmy dumni z naszej prężnej struktury oraz naszych wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników, którzy nie boją się odpowiedzialności, ryzyka ani podejmowania śmiałych decyzji. Osoby pracujące w naszej firmie przejawiają zapał do nauki i chcą się rozwijać zawodowo. To podstawa naszej działalności. Dzięki temu nigdy nie spoczniemy na laurach.

Odkrywanie nowych lądów

Jesteśmy zaangażowani, działamy sprawnie i odważnie. Unikamy utartych ścieżek i szukamy nowych. Zmiany, które tak szybko zachodzą w naszej branży, traktujemy jako szansę dla nowych produktów, nowych rynków i nowego sposobu myślenia. Nie wystarczy robić coś dobrze, jeśli można zrobić to lepiej. Dlatego cenimy osoby myślące nieszablonowo i nagradzamy kreatywność.

Zespołowe sukcesy

Ufamy sobie nawzajem. Rozmawiamy ze sobą. Prowadzimy otwarty i bezpośredni dialog, którego nie ograniczają służbowe zależności ani struktura działów czy oddziałów. Słuchamy się wzajemnie, przekazujemy uwagi i dzielimy się wiedzą. Jesteśmy dumni z naszej pracy zespołowej i współdziałania — zarówno wewnątrz firmy, jak i w relacjach z klientami. W ten sposób budujemy długoterminowe, stabilne relacje.


Centrum prasowe