Kierownictwo

Dr Jacob Tarn

Dr Jacob Tarn

Dyrektor zarządzający i wykonawczy

Dr Jacob Tarn pełni funkcję dyrektora wykonawczego firmy LEDVANCE od 1 lutego 2018 roku. Dysponuje ponad 30-letnim, międzynarodowym doświadczeniem w działalności na globalnym rynku lamp LED i oświetlenia. Zanim Jacob dołączył do firmy LEDVANCE, był wiceprezesem wykonawczym i dyrektorem operacyjnym w firmie Samsung Electronics Co, Ltd., gdzie przez kilka lat odpowiadał za dział oświetlenia LED. Wcześniej założył i prowadził kilka firm, na przykład TSMC — Solid State Lighting i EPISTAR. Stopień doktora uzyskał na amerykańskim Uniwersytecie stanowym Karoliny Północnej.

Najwyższym priorytetem Jacoba jest wyznaczenie nowych standardów działalności na przyszłość. Szczególnie ważny jest dla niego również rozwój w takich bardzo obiecujących sektorach, jak oprawy oświetleniowe i lampy LED oraz innowacyjne rozwiązania oświetleniowe.
Tim Yun Chen

Dyrektor finansowy (CFO)

Tim Yun Chen pełni funkcję dyrektora finansowego (CFO) firmy LEDVANCE od 1 stycznia 2018 roku. Może się poszczycić ponad 15-letnim doświadczenie w pracy na kluczowych stanowiskach kierowniczych oraz ponad 10-letnim doświadczeniem rynkowym w branży oświetleniowej. Chen przez 12 lat pracował dla firmy oświetleniowej OSRAM, z czego około 5 lat spędził w siedzibie głównej firmy w Monachium. Zanim Chen dołączył do firmy LEDVANCE, zajmował w OSRAM stanowisko dyrektora finansowego na region Azji i Pacyfiku. W związku z przyjęciem funkcji dyrektora finansowego Tim Yun Chen zrezygnował ze stanowiska przewodniczącego Rady Nadzorczej firmy LEDVANCE.Erol Kirilmaz

Erol Kirilmaz

Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu (CSMO)

Erol Kirilmaz może pochwalić się 20 latami doświadczenia w branży. Przez ten czas wyrobił sobie reputację specjalisty w sektorze nowych technologii i B2B. Ponadto spędził wiele lat za granicą, pracując w różnych oddziałach firmy OSRAM. Od 2006 r. pracował m.in. jako dyrektor zarządzający filii tureckiej, a także jako dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. W 2012 r. powierzono mu zadanie zarządzania sprzedażą i marketingiem firmy na całym świecie. Od lipca 2015 roku Erol pełni funkcję głównego specjalisty ds. sprzedaży i marketingu w obszarze lamp OSRAM . Od momentu wydzielenia z OSRAM, pełni tę samą funkcję w firmie LEDVANCE.


Centrum prasowe