Group Executive Committee (GEC)

Kierownictwo

Zarząd spółki jest zaangażowany w pracę nad zrównoważonym rozwojem firmy. Członkowie zarządu — Lawrence Lin, Erol Kirilmaz i Tim Yun Chen — pracowali przez wiele lat na szczeblu kierowniczym w globalnych firmach z branży oświetleniowej. Wspólnie zarządzają całą firmą.


Lawrence Lin

Lawrence Lin

Chief Executive Officer (CEO)

Jako dyrektor generalny firmy LEDVANCE Lawrence Lin będzie dokładał wszelkich starań, aby dalej przybliżać firmę do osiągnięcia pozycji jednego z liderów światowego rynku oświetlenia ogólnego opartego na technologii LED. Dysponuje bogatym doświadczeniem w globalnej branży oświetlenia LED, zdobywanym na arenie międzynarodowej na przestrzeni 20 lat.

Od 2011 do 2018 roku Lawrence był członkiem wyższej kadry zarządzającej w MLS, firmie macierzystej LEDVANCE. Przez kilka lat Lin zarządzał działalnością firmy Forest Lighting — należącej do MLS firmy z branży gotowych produktów oświetleniowych — w Chinach i Stanach Zjednoczonych, po czym w 2015 roku został powołany na stanowisko generalnego dyrektora wykonawczego firmy MLS. Zanim Lawrence dołączył do zespołu firmy LEDVANCE, w ogromnej mierze przyczynił się do dynamicznego rozwoju biznesowego firmy MLS, doprowadzając do wzrostu przychodów ze sprzedaży z ok. 3,8 mld CNY (ok. 480 mln EUR) do 8 mld CNY (ok. 1 mld EUR) oraz poszerzając globalną sieć sprzedaży firmy. W tym okresie odegrał istotną rolę w procesie przejęcia firmy LEDVANCE, jest też jednym z jej najważniejszych przedstawicieli. Zanim dołączył do firmy MLS, zdobył rozległe doświadczenie w obszarze zarządzania w jednej z czołowych azjatyckich firm z branży oświetleniowej, w której pracował na różnych stanowiskach, w takich obszarach jak produkcja, sprzedaż i marketing oraz zarządzanie łańcuchem dostaw.


Erol Kirilmaz

Erol Kirilmaz

Chief Sales and Marketing Officer (CSMO)

Erol Kirilmaz może pochwalić się 20 latami doświadczenia w branży. Przez ten czas wyrobił sobie reputację specjalisty w sektorze nowych technologii i B2B. Ponadto spędził wiele lat za granicą, pracując w różnych oddziałach firmy OSRAM. Od 2006 r. pracował m.in. jako dyrektor zarządzający filii tureckiej, a także jako dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. W 2012 r. powierzono mu zadanie zarządzania sprzedażą i marketingiem firmy na całym świecie. Od lipca 2015 roku Erol pełni funkcję głównego specjalisty ds. sprzedaży i marketingu w obszarze lamp OSRAM . Od momentu wydzielenia z OSRAM, pełni tę samą funkcję w firmie LEDVANCE.


Tim Yun Chen

Tim Yun Chen

Chief Financial Officer (CFO)

Tim Yun Chen pełni funkcję dyrektora finansowego (CFO) firmy LEDVANCE od 1 stycznia 2018 roku. Może się poszczycić ponad 15-letnim doświadczenie w pracy na kluczowych stanowiskach kierowniczych oraz ponad 10-letnim doświadczeniem rynkowym w branży oświetleniowej. Chen przez 12 lat pracował dla firmy oświetleniowej OSRAM, z czego około 5 lat spędził w siedzibie głównej firmy w Monachium. Zanim Chen dołączył do firmy LEDVANCE, zajmował w OSRAM stanowisko dyrektora finansowego na region Azji i Pacyfiku. W związku z przyjęciem funkcji dyrektora finansowego Tim Yun Chen zrezygnował ze stanowiska przewodniczącego Rady Nadzorczej firmy LEDVANCE.


Senior Executives

Zadaniem naszej kadry kierowniczej wyższego szczebla jest przełożenie strategii firmy na działalność poszczególnych regionów oraz funkcji korporacyjnych. Nasza kadra dba o to, abyśmy zawsze byli blisko naszych klientów i rynków, na których prowadzimy działalność.


Centrum prasowe