LED Strip System

Elastyczne paski LED firmy LEDVANCE dopasują się do Twoich wymagań

11.12.2019

Nowy system elastycznych pasków LED firmy LEDVANCE ułatwia realizowanie najbardziej wymagających projektów oświetleniowych. Paski LEDVANCE tworzą bardzo bogaty i wszechstronny system komponentów, który spełni różnorodne potrzeby projektantów profesjonalnego oświetlenia. 


Harmonia ze światłem dzięki nowej lampie LEDVANCE Panel 1200 Direct/Indirect

1.10.2019

Panel 1200 Direct/Indirect to nowość w ofercie opraw biurowych firmy LEDVANCE, charakteryzująca się bezpośrednim i pośrednim rozsyłem światła. 


Nowe lampy LED SubstiTube w ofercie LEDVANCE

10.9.2019

Do rodziny LED SubstiTube dołączają cztery produkty o nowoczesnych funkcjonalnościach: T8 Connected, T8 Motion Sensor, T8 Universal oraz T5 Universal. Najnowsze modele wzbogacą kolekcję wydajnych i trwałych lamp LED SubstiTube. 

1906 GLOBE FLOOR

Światło może być piękne: LEDVANCE przedstawia nowe oprawy Edycji Vintage 1906

12.03.2019

Estetyka retro w połączeniu z nowoczesną technologią filament LED: LEDVANCE dodaje do lamp z serii Edycja Vintage 1906 aż 36 nowych modeli opraw oświetleniowych podzielonych na pięć gam produktów. Również one reprezentują ogromnie popularny styl retro. Będą przyciągać wzrok w każdym domu, a jednocześnie doskonale sprawdzą się w hotelach, restauracjach, salonach, sklepach i innych przestrzeniach publicznych. 

Now available: office luminaires from the LEDVANCE IndiviLED family in award-winning design

Już dostępne: biurowe oprawy oświetleniowe LEDVANCE z serii IndiviLED o nagradzanej konstrukcji

13.12.2018

Oprawy oświetleniowe z serii IndiviLED są już dostępne w różnych wersjach modeli liniowych i panelowych. Dzięki temu LEDVANCE może zapewnić właściwe oświetlenie z jednego źródła, które spełnia wiele wymagań oświetleniowych biura: od oświetlenia stanowisk pracy i obszarów konferencyjnych po korytarze oraz recepcje. Nowe oprawy LED serii IndiviLED pozwalają na równomierny rozsył światła, oferują wysoką wydajność oraz łatwą i uniwersalną instalację. Oprawy panelowe i liniowe IndiviLED, których konstrukcja SCALE zdobyła niedawno nagrodę 2019 German Design Award, są już dostępne u sprzedawców hurtowych. 

GERMAN DESIGN AWARD 2019

Zdobywcą nagrody German Design Award zostaje... LEDVANCE za projekt opraw oświetleniowych „Scale”

30.10.2018

Odkrywanie nowych ścieżek w przemyśle oświetleniowym z odwagą, dynamiką i wszechstronnością – właśnie takie podejście definiuje LEDVANCE jako młodą firmę o ponad stuletniej historii. Przełożenie tego sposobu postrzegania siebie na nowoczesny projekt oświetleniowy oraz zastosowanie go w innowacyjnych produktach demonstruje konstrukcja „SCALE”, zaprezentowana po raz pierwszy podczas tegorocznych targów Light + Building. Wspomniana stylistyka zdobyła nagrodę German Design Award 2019 w kategorii „Oświetlenie”.