1906 GLOBE FLOOR

Światło może być piękne: LEDVANCE przedstawia nowe oprawy Edycji Vintage 1906

12.03.2019

Estetyka retro w połączeniu z nowoczesną technologią filament LED: LEDVANCE dodaje do lamp z serii Edycja Vintage 1906 aż 36 nowych modeli opraw oświetleniowych podzielonych na pięć gam produktów. Również one reprezentują ogromnie popularny styl retro. Będą przyciągać wzrok w każdym domu, a jednocześnie doskonale sprawdzą się w hotelach, restauracjach, salonach, sklepach i innych przestrzeniach publicznych. 

Now available: office luminaires from the LEDVANCE IndiviLED family in award-winning design

Już dostępne: biurowe oprawy oświetleniowe LEDVANCE z serii IndiviLED o nagradzanej konstrukcji

13.12.2018

Oprawy oświetleniowe z serii IndiviLED są już dostępne w różnych wersjach modeli liniowych i panelowych. Dzięki temu LEDVANCE może zapewnić właściwe oświetlenie z jednego źródła, które spełnia wiele wymagań oświetleniowych biura: od oświetlenia stanowisk pracy i obszarów konferencyjnych po korytarze oraz recepcje. Nowe oprawy LED serii IndiviLED pozwalają na równomierny rozsył światła, oferują wysoką wydajność oraz łatwą i uniwersalną instalację. Oprawy panelowe i liniowe IndiviLED, których konstrukcja SCALE zdobyła niedawno nagrodę 2019 German Design Award, są już dostępne u sprzedawców hurtowych. 

GERMAN DESIGN AWARD 2019

Zdobywcą nagrody German Design Award zostaje... LEDVANCE za projekt opraw oświetleniowych „Scale”

30.10.2018

Odkrywanie nowych ścieżek w przemyśle oświetleniowym z odwagą, dynamiką i wszechstronnością – właśnie takie podejście definiuje LEDVANCE jako młodą firmę o ponad stuletniej historii. Przełożenie tego sposobu postrzegania siebie na nowoczesny projekt oświetleniowy oraz zastosowanie go w innowacyjnych produktach demonstruje konstrukcja „SCALE”, zaprezentowana po raz pierwszy podczas tegorocznych targów Light + Building. Wspomniana stylistyka zdobyła nagrodę German Design Award 2019 w kategorii „Oświetlenie”.