Proces rekrutacji w firmie LEDVANCE

Proces rekrutacji:


Wyszukiwanie stanowiska pracy

Na naszej Platformie ofert pracy możesz znaleźć stanowisko odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Link, który znajduję się w dolnej części rozpatrywanej przez Ciebie oferty pracy przekieruję Cię do platformy.

Dostępne oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań, ale chcesz przesłać podanie otwarte? Po prostu utwórz profil kandydata na naszej platformie zgłoszeniowej.


Rekrutacja przez Internet

Zarejestruj się na naszej platformie zgłoszeniowej. Następnie wprowadź otrzymane dane do logowania i wypełnij wymagane pola w formularzu zgłoszeniowym. Możesz też użyć funkcji autouzupełniania, aby automatycznie wypełnić pola danymi z CV i profilu na portalu LinkedIn. Po wprowadzeniu obowiązkowych danych prześlij krótki list motywacyjny wraz ze swoim CV. Osoby odpowiedzialne za rekrutację szczegółowo przeanalizują Twoje zgłoszenie.


Rozmowa kwalifikacyjna przez telefon

Jeśli profil jest zgodny ze stanowiskiem, otrzymasz prośbę o udział w telefonicznej rozmowie kwalifikacyjnej.


Pierwsza bezpośrednia rozmowa kwalifikacyjna

Jesteśmy zainteresowani! Chcielibyśmy teraz poznać Cię osobiście podczas pierwszej bezpośredniej rozmowy kwalifikacyjnej. Na spotkaniu obecni będą manager oraz osoba odpowiedzialna za rekrutację. Omówią oni z Tobą Twoje doświadczenie zawodowe oraz kluczowe kompetencje. Jako kandydat będziesz oczywiście mieć możliwość zadawania pytań dotyczących stanowiska, naszej firmy oraz zespołu, w którym masz pracować.


Druga bezpośrednia rozmowa kwalifikacyjna

Po pomyślnej ocenie pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej Twoje nazwisko znajdzie się na krótkiej liście kandydatów do kolejnej rozmowy. Będzie to okazja do bardziej szczegółowego omówienia spraw organizacyjnych i innych kwestii. Ponadto poznasz niektórych przyszłych współpracowników, managerów, a być może nawet przyszłe środowisko pracy.


Propozycja podpisania umowy

Jesteśmy zdecydowani! Chcielibyśmy zaproponować Tobie podpisanie umowy. Gdy zadzwonimy do Ciebie, będziesz mieć możliwość zadania ostatnich pytań swojemu przyszłemu managerowi liniowemu oraz pracownikom działu kadr.


Zatrudnienie

Po uzgodnieniu wszystkich kwestii i dopełnieniu formalności możemy powiedzieć tylko jedno — witamy w firmie LEDVANCE!


Proces adaptacyjny

Witamy Cię pierwszego dnia w nowej pracy. Proces adaptacyjny pozwoli Ci poznać świat firmy LEDVANCE. Wkrótce będziesz mieć możliwość w pełni poświęcić się nowym projektom i zadaniom.