Praca w firmie LEDVANCE

Praca w naszej firmie oznacza dołączenie do niezwykłej organizacji, która przez ponad sto lat cieszyła się sukcesami na całym świecie jako firma OSRAM. Teraz chcemy podążać tym sprawdzonym szlakiem jako nowa, niezależna firma, łącząc to, co najlepsze w obu światach: najwyższą jakość oferowaną przez działającą od wielu lat firmę oraz optymizm i dynamizm młodego pioniera.

Promujemy kulturę korporacyjną, której fundamentem jest proaktywne podejście do prowadzenia działalności, swoboda przedsiębiorczości, szacunek i współpraca oparta na zaufaniu. Kolejnym ważnym elementem naszej firmy są elastyczne warunki pracy, które wraz z szerokim wachlarzem opcji pozwalają nam wspierać partnerów w zawodowym rozwoju bez poświęcania sfery rodzinnej.

Rozmawiamy ze sobą. Prowadzimy otwarty i bezpośredni dialog, którego nie ograniczają służbowe zależności ani struktura działów czy oddziałów. Słuchamy się wzajemnie, przekazujemy uwagi i dzielimy się wiedzą. Jesteśmy dumni z naszej pracy zespołowej i współdziałania — zarówno wewnątrz firmy, jak i w relacjach z klientami.

Jesteśmy przekonani, że szybkie zmiany w naszej branży stwarzają obiecujące perspektywy w zakresie nowych produktów, nowych rynków i nowych sposobów myślenia. Nie wystarczy robić coś dobrze, jeśli można zrobić to lepiej. Kierując się tym przesłaniem, rozglądamy się za osobami kreatywnymi i szukającymi niekonwencjonalnych rozwiązań. Nagradzamy pomysłowość i liczymy na gotowość każdego pracownika do ciągłego poszerzania wiedzy oraz nieustannego rozwoju.Dlaczego firma LEDVANCE

Dlaczego firma LEDVANCE?

Jest wiele powodów, dla których warto pracować w firmie LEDVANCE. Pełne zaangażowania podejście do kwestii światła, zainteresowanie przełomowymi i wydajnymi produktami, możliwość dołączenia do globalnej firmy oraz codzienna, energetyzująca atmosfera środowiska pionierów.Misja i cel firmy LEDVANCE

Misja i cel

Mamy wielkie plany na przyszłość. Dlatego też szukamy osób kreatywnych i poszukujących nowych rozwiązań, potrafiących wychodzić poza utarte schematy, zawsze mających na celu dobro klienta, pragnących aktywnie przyczyniać się do kształtowania przemysłu oświetleniowego oraz gotowych stale poszerzać swoje horyzonty.Masz pytania? Napisz do nas!