Oferty pracy

Nasza firma to doskonałe miejsce na rozpoczęcie kariery oferujące wspaniałe możliwości jej rozwoju na każdym etapie. Studenci, osoby podejmujące pierwszą pracę i doświadczeni profesjonaliści — u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą, umiesz podejmować dobrze oszacowane ryzyko i masz niekonwencjonalne pomysły, nasza firma jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Oferty pracy w firmie LEDVANCE

W danej chwili możemy nie mieć odpowiedniej dla Ciebie oferty pracy. Skontaktuj się jednak z nami i podaj obszar swoich zainteresowań. W tym celu utwórz ogólny profil kandydata na naszej platformie zgłoszeniowej. Osoby odpowiedzialne za rekrutację używają tej platformy do wyszukiwania odpowiednich kandydatów i kontaktowania się z nimi.Proces rekrutacji

Proces rekrutacji

Zainteresowało Cię ogłoszenie zamieszczone na naszej Platformie ofert pracy? A może wolisz przesłać zgłoszenie otwarte? Czekamy na wiadomość od Ciebie! Między złożeniem podania przez Internet a przyjęciem do pracy konieczne jest przejście kilku etapów.Masz pytania? Napisz do nas!

Chcesz pracować w naszej firmie? Zawsze szukamy ludzi czynu.