Kariera w firmie LEDVANCE

Działamy inteligentnie, sprawnie i odważnie. Schodzimy z utartych ścieżek, szukamy nowych rozwiązań i nie boimy się zmian. Naszym specjalnym atutem jest odkrywanie oraz promowanie ukrytych i niezwykłych zdolności.

Oferujemy ambitne zadania, a także wiele programów i szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i doskonalenie umiejętności. Tym samym podkreślamy, jak ważne jest dla nas dostrzeganie i wspieranie talentów oraz mocnych stron naszych pracowników. Podczas regularnych spotkań oceniających z managerami liniowymi omawiamy wydajność docelową i rzeczywistą oraz plany rozwoju indywidualnego. Oceny te wpływają na decyzje o awansie, możliwościach i zakresie obowiązków każdego pracownika.

Ponadto nasi pracownicy mogą korzystać z możliwości rozwoju osobistego oferowanych przez nasz otwarty system szkoleniowy. Ten dostępny dla wszystkich pracowników program pozwala w sposób otwarty dzielić się doświadczeniem. Dzięki niemu pracownicy z każdego szczebla mogą uzyskać cenne wskazówki ułatwiające im codzienną pracę.Masz pytania? Napisz do nas!