Firma

LEDVANCE — mapa świata

O firmie LEDVANCE

LEDVANCE to światowy lider w dziedzinie innowacyjnych produktów i rozwiązań oświetleniowych. Firma została wyodrębniona z klasycznego biznesu oświetleniowego spółki OSRAM i łączy tradycyjne oświetlenie ogólne z nowoczesną, przyszłościową technologią.



Centrum prasowe LEDVANCE

Centrum prasowe

W naszym centrum prasowym podajemy najnowsze informacje na temat naszej firmy, produktów i aktualnych przedsięwzięć, jak również szczegółowe dane kontaktowe dla prasy.



Kariera w firmie LEDVANCE

Kariera

Praca w naszej firmie oznacza dołączenie do niezwykłej organizacji, która przez ponad sto lat cieszyła się sukcesami na całym świecie jako firma OSRAM. Teraz chcemy podążać tym sprawdzonym szlakiem jako nowa, niezależna firma, łącząc to, co najlepsze w obu światach: najwyższą jakość oferowaną przez działającą od wielu lat firmę oraz optymizm i dynamizm młodego pioniera.



Light & Building 2016 — targi i eventy

Targi i eventy

Firma LEDVANCE prezentuje swoje produkty i usługi podczas licznych targów i eventów. Zobacz nowoczesne oświetlenie, wydajne produkty o wysokiej jakości oraz fascynujące sposoby wykorzystania światła. Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą.



LEDVANCE — zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój

Jako światowi liderzy w branży oświetleniowej postrzegamy świat jako system naczyń połączonych. Dlatego podejmując strategiczne decyzje, zawsze staramy się zachować równowagę między celami ekonomicznymi a środowiskiem naturalnym i społeczeństwem. Ta myśl przyświeca wszystkim naszym planom i działaniom.


Centrum prasowe