Zarządzanie nieruchomościami/biuro

Niemiecka firma LEDVANCE jest czołowym przedstawicielem rynku w tym ważnym pionie. Wśród naszych najważniejszych klientów jest 20 najlepszych na poziomie krajowym i międzynarodowym w tej branży. Od dziesięcioleci ściśle współpracujemy z tymi partnerami, co pozwoliło nam wspólnie osiągnąć wiele sukcesów.

Ta ważna pozycja umacnia się dzięki szybko zmieniającym się potrzebom dotyczącym modernizacji budynków i tworzeniu nowych oddziałów. Tutaj liczy się zrównoważone i ekologiczne budownictwo. Oświetlenie gra główną rolę i jest szczególnie ważne z powodu energooszczędnych, inteligentnych instalacji oświetleniowych.


Odpowiednie oświetlenie w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie — dostosowane, osobiste i profesjonalne

Innowacyjne rozwiązania oświetleniowe tworzą przyjemną atmosferę, dzięki której pracownicy i klienci mogą czuć się jak w domu. Światło wpływa na wydajność. Firma LEDVANCE oferuje dostosowane instalacje oświetleniowe, zapewniając dodatkowe korzyści dzięki użyciu najnowocześniejszych technologii, optymalnych rozwiązań oświetleniowych i dodatkowych oszczędności energii. Nasze produkty są zgodne z normami DIN i VDE. Zapewniamy też dodatkową ochronę dzięki wszechstronnym gwarancjom.

Wiedza firmy LEDVANCE, czołowego przedstawiciela rynku oświetleniowego, tworzy idealne podstawy do profesjonalnej obsługi i dostosowanej do danego klienta pomocy. Dzięki temu możemy skupić się na wymaganiach i potrzebach oraz zaoferować optymalne i oszczędne rozwiązania oświetleniowe dostosowane do każdego zastosowania. Przykładamy dużą wagę do tego, aby nasi klienci wydajnie i oszczędnie korzystali z energii, co pozwala ograniczać koszty eksploatacyjne. Tworzymy rozwiązania, które mogą być stosowane w wielu różnych miejscach — od zakładów przemysłowych poprzez biura, siłownie i lotniska po budynki publiczne i prywatne.


„Wraz z naszymi partnerami zoptymalizowaliśmy kilka parkingów, montując na nich rozwiązania oświetleniowe, które pozwoliły zmniejszyć koszty energii i wymiany oraz zwiększyć bezpieczeństwo”.

Siegfried Wagner — Key Account Manager Facility Management DACH & Sales Director VAM DACH


Oświetlenie to obszar idealny do oszczędzania energii dzięki krótkiemu czasowi zwrotu z inwestycji. W przyszłości oświetlenie będzie miało jeszcze większe znaczenie — pozwoli obniżyć stale rosnące koszty energii i sprostać nowym regulacjom i przepisom (w tym dyrektywom europejskim, takim jak dyrektywa ErP dla producentów czy dyrektywa EPBD, a także niemieckiej ustawie o oszczędzaniu energii dla projektantów). Oświetlenie generuje średnio 30% kosztów energii.

Jednym z naszych priorytetów jest utrzymanie bieżących poziomów jakości światła. Stale doradzamy naszym klientom, jakie rozwiązania zastosować we wszystkich obszarach wewnątrz i na zewnątrz ich budynków (zewnętrzne systemy oświetlania ścieżek, garaże, ulice, recepcje, biura, klatki schodowe, pokoje socjalne i konferencyjne itp.). To nie koniec listy: sektory wymagające indywidualnego podejścia i wyjątkowe wzornictwo architektoniczne sprawiają, że nowoczesne, funkcjonalne i oszczędne oświetlenie musi spełniać liczne wymogi.

Możemy poszczycić się licznymi referencjami w dziedzinie zarządzania nieruchomościami w zakresie optymalizacji oświetlenia i oszczędzania energii. Można do nich na przykład zaliczyć udane modernizacje parkingów naziemnych i podziemnych przeprowadzone dla naszych stałych partnerów.


Kontakt:

Siegfried Wagner

Key Account Manager Facility Management DACH & Sales Director VAM DACH

Tel.: +49 160 96936643

Adres e-mail: facilitymanagement@ledvance.com