Sklep

Zrównoważony rozwój to jedna z najważniejszych kwestii obszarze naszej działalności.

Podczas naszej codziennej pracy musimy brać odpowiedzialność za środowisko i używać zasobów możliwie jak najbardziej wydajnie. Optymalizacja zużycia energii ma najwyższy priorytet w rozwiązaniach oświetleniowych przeznaczonych dla firm w branży detalicznej.

Właściwie nie ma branży, w której można by tak łatwo oszczędzać energię używaną do oświetlania. Dotyczy to wszystkich obszarów działalności — od dyskontów przez sklepy odzieżowe i meblowe po sklepy dla majsterkowiczów i centra ogrodnicze. Modernizacja do przyjaznych środowisku rozwiązań LED będzie miała pozytywny wpływ na zużycie energii i emisję CO2.

Optymalizacja oświetlenia stała się dla nas bardzo ważna od czasu podniesienia w 2016 roku poziomów odniesienia określonych w niemieckiej ustawie o oszczędzaniu energii. Dotyczą one podstawowych potrzeb energetycznych i odnośnych wymogów w kwestii publikowania certyfikatów wydajności energetycznej dla powierzchni sklepowych mających co najmniej 250 metrów kwadratowych.


Światło o zabarwieniu emocjonalnym — profesjonalne narzędzia oświetleniowe do konkretnych produktów

Poziom natężenia oświetlenia może się różnić zależnie od sekcji działu sklepowego i obszarów ekspozycji. Do uzyskania oświetlenia dobrej jakości wykorzystujemy w systematyczny i kreatywny sposób zarówno elementy bezpośrednie, jak i pośrednie.

Gra świateł i cieni przynosi bardzo stymulujące oraz zróżnicowane efekty. Stworzenie określonych efektów za pomocą reflektorów kierunkowych i cieni potrafi dodatkowo zwiększyć atrakcyjność towarów. Podkreślają one wzornictwo i zwiększają wrażenie, jakie wywierają produkty.

Firma LEDVANCE pozwala przedstawiać produkty w możliwe najlepszym świetle dzięki oświetleniu ogólnemu uwidaczniającemu prawdziwe kolory, brylantowemu światłu reflektorów kierunkowych czy wydajnemu zarządzaniu światłem.


„Światło można wykorzystać podczas projektowania przestrzeni i tworzenia niespotykanych wrażeń z zakupów. A wszystko to dzięki atmosferze, która stymuluje zmysły klienta”.

André Schweinsberg — International Key Account Manager Shop EU


Jasne oświetlenie, jedna technologia: nowe tuby SubstiTUBE® marki OSRAM. Tuby LED.

Tuby SubstiTUBE stanowią doskonałą alternatywę dla konwencjonalnych świetlówek T8 i T5. Firma LEDVANCE ma także w ofercie innowacyjne tuby LED marki OSRAM przystosowane do opraw z elektronicznym układem zasilającym. Modele do opraw z konwencjonalnym układem zasilającym również zostały zoptymalizowane. Szeroka oferta świetlówek SubstiTUBE marki OSRAM i ich łatwy, bezpieczny montaż bez konieczności odłączania żadnych przewodów umożliwiają modernizację całych systemów oświetlenia liniowego do jednorodnej technologii LED.


Nowa oferta opraw LED firmy LEDVANCE marki OSRAM zawiera też energooszczędne i podnoszące sprzedaż rozwiązania oświetleniowe.

Mamy w ofercie doskonałe rozwiązania oświetlenia sklepowego, spełniające wszystkie potrzeby i dostosowane do każdego zastosowania. Wydajne, elastyczne i unikatowe. Aby zapewnić Ci sukces.


Kontakt:

André Schweinsberg
Key Account Manager Shop D/A/CH
Tel.: +49 170 8578413

Torsten Hegener
Key Account Manager Shop D/A/CH
Tel.: +49 160 7423618

Adres e-mail: shoplighting@ledvance.com