Hotelarstwo

W ostatnich latach dużo więcej ludzi podróżuje, więc bardzo wzrosły oczekiwania gości względem hoteli i restauracji. Konieczne jest wyróżnienie się na tle konkurencji, stworzenie niepowtarzalnej oferty, sprostanie nowym przepisom i zachowanie własnego stylu.

Osiągnięcie tych celów wiąże się często ze wzrostem kosztów operacyjnych oraz nowymi inwestycjami, które firmy mogą przeprowadzić dzięki optymalizacji zużycia energii.


Co może zapewnić oświetlenie?

Oszczędności przez ograniczenie wydatków na energię i wymianę sprzętu

Pierwszym krokiem jest ograniczenie długoterminowych kosztów energii i wymiany przez modernizację do bardziej oszczędnej instalacji oświetleniowej.

Rozwiązania z jednego źródła

Szeroki wachlarz produktów i specjalne rozwiązania zapewnione przez planowanie projektu zmiany oświetlenia dostosowanego do danego obiektu. Dobierzemy oświetlenie do danego obszaru tak, aby spełniało potrzeby oraz sprostało oczekiwaniom gości i pracowników.

Produkty wysokiej jakości — najlepszy rodzaj światła

Odpowiednio zaplanowana instalacja oświetleniowa znacznie zwiększy poczucie komfortu i przytulności.

Na przykład użycie odpowiedniego oświetlenia w barach i obszarach restauracyjnych może skłonić gości do pozostania w nich dłużej, co przełoży się na zyski ze sprzedaży.

Pochwal się swoimi osiągnięciami

Opracowaliśmy własny certyfikat oświetlenia przeznaczony dla branży hotelarskiej i cateringowej. Służy on jako międzynarodowy wzorzec oraz program certyfikacyjny dotyczący oświetlenia. Nagroda ta jest przyznawana po osiągnięciu standardów firmy LEDVANCE po spełnieniu kilku wymogów, takich jak odpowiednie zużycie energii, emisja CO2, utylizacja itp.

Jako eksperci z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie oświetlenia hotelowego i restauracyjnego podchodzimy do naszego zadania bardzo poważnie i z chęcią pomożemy dokonać pozytywnych zmian na rynku. Korzystaj z naszego ponad 100-letniego doświadczenia.

Wejdźmy w nową erę oświetlenia!


„Przemysł hotelarski ma przed sobą coraz więcej wyzwań — konieczne jest spełnianie coraz to nowych celów i wykonywanie większej liczby zadań, przy jednoczesnym zachowaniu własnej tożsamości i wyjątkowości, aby przyciągnąć gości”.

Julia Morosow — International Key Account Manager Hospitality EU


Kontakt:

Verena Hanzal

International Key Account Manager Hospitality EU

Tel.: +43 664 5049865

Adres e-mail: hospitality@ledvance.com