Zarządzanie zastosowaniami specjalistycznymi

Specjalny dział sprzedaży już od wielu lat pomaga naszym klientom końcowym wybierać najlepsze i najbardziej energooszczędne rozwiązania oświetleniowe.

W ciągu tego czasu w sferach technologii, rynku oświetleniowego i zapotrzebowania związanych z instalacjami oświetleniowymi występowały liczne okresy gwałtownych zmian. Dalsze zmiany są nieuniknione ze względu na ciągły rozwój technologii.

LEDVANCE może pomóc Ci w wiele nowych sposobów, przy jednoczesnym stosowaniu sprawdzonych praktyk biznesowych, takich jak nazwa marki OSRAM dla wszystkich lamp konwencjonalnych i LED. I doświadczony zespół Kluczowi menedżerowie kont, którzy mają głębokie zrozumienie swoich pionów.


Globalny partner niezależnie od specjalizacji

W ramach firmy LEDVANCE w Ameryce Północnej i Europie funkcjonują organizacje sprzedaży artykułów specjalistycznych. Kolejne takie struktury powstają w Ameryce Środkowej i Południowej. Opracowaliśmy też kilka podstawowych rozwiązań przeznaczonych dla pozostałych krajów i kontynentów.

Aby zapewnić najwyższy poziom obsługi w całej Europie oraz móc zaproponować odpowiednie strategie i usługi, do każdego z czterech pionów — SKLEPY, HOTELARSTWO, PRZEMYSŁ oraz ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI — wyznaczono międzynarodowego kierownika ds. zastosowań specjalistycznych (IKAM).


„Kierownicy ds. zastosowań specjalistycznych mają za zadanie informować i inspirować klientów. Mogą pokazać im, jak obniżyć koszty instalacji oświetleniowej i poprawić jakość oświetlenia. Zachęcamy klientów do korzystania z naszej wiedzy. Chcemy z Wami współpracować jako sprawdzony partner i ekspert w dziedzinie oświetlenia!”

Ingo Glowacz — Head of Vertical Application Management Europe


USŁUGI VAM

  • Rozwój konceptu optymalizacji oświetlenia dostosowanego do danej firmy
  • Wizyta w oddziale firmy i konsultacje w sprawie oświetlenia
  • Oferty dostosowane do danego klienta
  • Audyty energetyczne w miejscu prowadzenia działalności obejmujące szczegółową analizę odpowiednich źródeł światła, opracowanie zaleceń optymalizacyjnych i ocenę potencjalnych oszczędności (energii, kosztów wymiany, materiałów i czasu zwrotu inwestycji)
  • Partnerstwo w zakresie zastosowań firmy LEDVANCE. Sieć firm partnerskich zapewni usługi potrzebne do wykonania projektu (planowanie — montaż — uruchomienie — konserwacja — rozwiązania niestandardowe)
  • Pomoc w znalezieniu odpowiedniego partnera dystrybucyjnego
  • Wsparcie w postaci konsultacji technicznych podczas przygotowywania specyfikacji i norm technicznych oświetlenia

Kontakt:

Jean-Marc Vogel

Head of Project Sales and Verticals EU

Tel.: +33 (388) 49-7401

Adres e-mail: vam@ledvance.com