Zarządzanie zastosowaniami specjalistycznymi

Specjalny dział sprzedaży już od wielu lat pomaga naszym klientom końcowym wybierać najlepsze i najbardziej energooszczędne rozwiązania oświetleniowe.

W ciągu tego czasu w sferach technologii, rynku oświetleniowego i zapotrzebowania związanych z instalacjami oświetleniowymi występowały liczne okresy gwałtownych zmian. Dalsze zmiany są nieuniknione ze względu na ciągły rozwój technologii.

Firma LEDVANCE może zapewnić wsparcie na wielu polach dzięki korzystaniu ze sprawdzonych praktyk branżowych, np. użyciu nazwy marki OSRAM na wszystkich lampach konwencjonalnych i LED, oraz zespołowi doświadczonych kierowników ds. zastosowań specjalistycznych — ekspertów w swoich dziedzinach.


Globalny partner niezależnie od specjalizacji

W ramach firmy LEDVANCE w Ameryce Północnej i Europie funkcjonują organizacje sprzedaży artykułów specjalistycznych. Kolejne takie struktury powstają w Ameryce Środkowej i Południowej. Opracowaliśmy też kilka podstawowych rozwiązań przeznaczonych dla pozostałych krajów i kontynentów.

Aby zapewnić najwyższy poziom obsługi w całej Europie oraz móc zaproponować odpowiednie strategie i usługi, do każdego z czterech pionów — SKLEPY, HOTELARSTWO, PRZEMYSŁ oraz ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI — wyznaczono międzynarodowego kierownika ds. zastosowań specjalistycznych (IVAM).

Natomiast w pionach OŚWIETLENIA ZEWNĘTRZNEGO, TRANSPORTU i OPIEKI ZDROWOTNEJ kierownicy ds. produktów specjalistycznych (VAM) będą oferować wsparcie indywidualne w postaci koncepcji dostosowanych do danego kraju.


„Kierownicy ds. zastosowań specjalistycznych mają za zadanie informować i inspirować klientów. Mogą pokazać im, jak obniżyć koszty instalacji oświetleniowej i poprawić jakość oświetlenia. Zachęcamy klientów do korzystania z naszej wiedzy. Chcemy z Wami współpracować jako sprawdzony partner i ekspert w dziedzinie oświetlenia!”

Ingo Glowacz — dyrektor ds. zarządzania zastosowaniami specjalistycznymi i handlu elektronicznego, Europa


USŁUGI VAM

  • Rozwój konceptu optymalizacji oświetlenia dostosowanego do danej firmy
  • Wizyta w oddziale firmy i konsultacje w sprawie oświetlenia
  • Oferty dostosowane do danego klienta
  • Audyty energetyczne w miejscu prowadzenia działalności obejmujące szczegółową analizę odpowiednich źródeł światła, opracowanie zaleceń optymalizacyjnych i ocenę potencjalnych oszczędności (energii, kosztów wymiany, materiałów i czasu zwrotu inwestycji)
  • Partnerstwo w zakresie zastosowań firmy LEDVANCE. Sieć firm partnerskich zapewni usługi potrzebne do wykonania projektu (planowanie — montaż — uruchomienie — konserwacja — rozwiązania niestandardowe)
  • Pomoc w znalezieniu odpowiedniego partnera dystrybucyjnego
  • Wsparcie w postaci konsultacji technicznych podczas przygotowywania specyfikacji i norm technicznych oświetleniaKontakt:

Ingo Glowacz

Dyrektor ds. zarządzania zastosowaniami specjalistycznymi i e-handlu, Europa

Biuro:
Tel.: +49 89 780673-194

Adres e-mail: vam@ledvance.com