Light Guys — z nowymi ledowymi oprawami oświetleniowymi LEDVANCE dla profesjonalistów: sprawn

Nasi dwaj eksperci od oświetlenia, Light Guys, stawiają czoła wyzwaniom, które towarzyszą monterom oświetlenia w ich codziennej pracy. Przygotuj się na pomocną, profesjonalną poradę od Light Guys i wykonuj misje razem z nimi.

Light Guys — dwa zupełnie odmienne charaktery, ale świetny zespół.


Otwórz nasz internetowy katalog i odkryj szeroką gamę produktów zaprojektowanych z myślą o elektronicznej sprzedaży hurtowej. Udzielamy na nie do pięciu lat gwarancji.


Light Guys — misja: LEDVANCE


Light Guys — misja: Prostota

Życie Light Guys nie zawsze jest usłane różami. Na szczęście są oprawy oświetleniowe LEDVANCE LED, które znacznie ułatwiają im pracę. Efektywne, sprawdzone produkty LED pomagają ustanawiać nowe standardy. Tego właśnie oczekują profesjonalni monterzy oświetlenia i sprzedawcy detaliczni. Ledowe oprawy oświetleniowe LEDVANCE są lubiane przez klientów dzięki prostej instalacji i znakomitemu stosunkowi jakości do ceny. Skorzystasz na dodatkowych usługach naszej nowej oferty lamp LED — od innowacyjnej koncepcji oświetlenia po instalację. Inne zalety sufitowych opraw oświetleniowych LED, takich jak gotowa do montażu oprawa downlight, to między innymi nawet 30 tys. godzin pracy czy oszczędność energii wynosząca do 90 procent. Zarówno ty, jak i Twoi klienci oszczędzicie pieniądze dzięki niższym rachunkom za elektryczność i kosztom konserwacji. Jako ekspert ds. montażu lub sprzedawca detaliczny pomagasz klientom ulepszyć ich koncepcje oświetlenia za pomocą ledowych opraw oświetleniowych LEDVANCE. Efekt: Całkowicie usatysfakcjonowani klienci.Light Guys — misja: LEDukacja

W trakcie misji LEDukacyjnej nasze Light Guys odkrywają, jak łatwo jest zaoferować klientom profesjonalną pomoc dzięki firmie LEDVANCE. Też jesteś ekspertem w dziedzinie oświetlenia? Skorzystaj z naszych narzędzi online, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż. Znajdziesz je pod adresem https://www.ledvance.com/tools. Dowiedz się o nich więcej i korzystaj z nich w trakcie rozmów z klientami!

Zdobądź ich zaufanie, zapewniając profesjonalne wsparcie już na etapie planowania indywidualnego systemu oświetlenia LED. Projektowane z myślą o monterach i sprzedawcach detalicznych narzędzia online dostarczą Ci niezbędnych informacji o ledowych lampach i oprawach LEDVANCE. Ułatwią również fachowe doradztwo w oparciu o wiarygodne dane techniczne i pomiary.

Wskaż klientom korzyści płynące ze stosowania innowacyjnych produktów LED. Zalety oświetlenia LED firmy LEDVANCE mówią same za siebie: Oszczędność energii do 90 procent, rzadsze czynności konserwacyjne oraz całkowita wymienność z konwencjonalną technologią oświetleniową.