Aktualności LEDVANCE

 

Wodoszczelna lampa LED PARATHOM PAR38

Reflektorowa lampa LED PARATHOM advanced 38 DIM teraz w wersji wodoszczelnej

26.09.2016

Na rynku jest już dostępna reflektorowa lampa LED PARATHOM advanced 38 DIM do zastosowania zewnętrznego. 

Oferta lamp LED

LEDVANCE: jasne światło dla przyszłości

16.09.2016

W czerwcu 2015 r. firma LEDVANCE, w swojej niemieckiej fabryce Eichstätt uruchomiła projekt mający na celu przekształącenie lini produkcyjnej żarówek halogenowych na lampy LED. 

Oferta lamp LED

Lampy LED z regulacją strumienia świetlnego

09.09.2016

Lampy LED nie zawsze działają z regulatorami (ściemniaczami) przeznaczonymi do żarówek. Możliwość regulacji lampy LED musi być wskazana na opakowaniu. Mimo to również wersje nadające się do ściemniania mogą sprawiać kłopoty, najczęściej w połączeniu z już zainstalowanymi regulatorami do żarówek. 

Reflektor LED

"Zmierzch" reflektorowych żarówek halogenowych zasilanych napięciem sieciowym

09.09.2016

Od września 2009 r. źródła światła o dużym zużyciu energii stopniowo znikają z rynku. W tym roku przedstawicielami tego trendu są reflektorowe żarówki halogenowe zasilane napięciem sieciowym. 

Ewolucja lampy energooszczędnej w firmie OSRAM

Ewolucja lampy energooszczędnej w firmie OSRAM

03.03.2016

Bardziej kompaktowa, energooszczędna i wyjątkowa: W przeciwieństwie do żarówek, które prawie nie zmieniły się od ponad stu lat, szybki rozwój lamp energooszczędnych nastąpił w ciągu zaledwie 30 lat. 

POWERBALL HCI Excellence

POWERBALL HCI Excellence: światło zapewniające efektowną prezentację produktu

01.09.2015

Zalety lampy POWERBALL HCI Excellence — brylantowe światło, wysoki strumień świetlny i bardzo dobre oddawanie barw — ujawniają się szczególnie w sklepach odzieżowych. Światło tej lampy wyraźnie podkreśla fakturę i kolory oświetlanych przedmiotów. 

LEDOTRON

LEDOTRON — partnerzy mają pozytywne opinie

13.08.2015

Pojawienie się na rynku otwartego przemysłowego standardu cyfrowej regulacji oświetlenia LEDOTRON wiąże się z zakazaniem przez UE stosowania żarówek i wątpliwościami co do zgodności "konwencjonalnych" ściemniaczy do żarówek z lampami LED. Standard LEDOTRON opracowano jako znormalizowaną technikę regulacji strumienia świetlnego. 

Oświetlenie LED we wszystkich kolorach RGB dla hotelu przyszłości Fraunhofer

Nagroda Nobla w dziedzinie fizyki w 2014 r. za wynalezienie niebieskiej LED

09.10.2014

Nagroda Nobla w dziedzinie fizyki w 2014 r. zostanie przyznana za wynalezienie niebieskiej LED. Jako jeden z czołowych światowych dostawców lamp LED firma OSRAM serdecznie gratuluje laureatom tej nagrody: Isamu Akasaki, Hiroshi Amano oraz Shuji Nakamura. 

LED Superstar Classic A40

Lampa LED Superstar Classic A40 zdobywa nagrodę Red Dot 2014

18.09.2014

Lampa LED Superstar Classic A40 firmy OSRAM została wyróżniona prestiżową nagrodą Red Dot 2014 w kategorii Projekt Produktu. Tę lampę LED zaprojektowano tak, aby jej wygląd i widmo światła przypominały klasyczne żarówki.


Centrum prasowe