Wysokoprężne lampy wyładowcze – inteligentne technologie dla wymagających użytkowników

Wysokoprężne lampy wyładowcze firmy OSRAM to oświetlenie najwyższej klasy. Solidne, trwałe i jasne. Oświetlenie tego typu stosowane jest głównie w obiektach przemysłowych, gdzie spełnia bardzo istotną rolę. Lampy te emitują stymulujące, atrakcyjne światło w pomieszczeniach handlowych i hotelach, zapewniając wysoki poziom oddawania barw oraz jasne oświetlenie. Co więcej, gwarantują one poprawę bezpieczeństwa i ograniczenie przerw konserwacyjnych w magazynach przemysłowych, obiektach sportowych i publicznych. Posiadają także pozytywny wpływa na rośnięcie i kwitnięcie roślin. A wszystko to przy zachowaniu maksymalnej wydajności i oszczędności!

Wysokoprężne lampy wyładowcze firmy OSRAM oferują różnorodność kolorów, mocy oraz form tak, aby spełniać różne zadania oświetleniowe. Firma OSRAM w oferuje zaawansowaną, wielokrotnie nagradzaną i sprawdzoną technologię m.in. dla następujących zastosowań specjalistycznych: nauka, medycyna, oświetlenie wydarzeń sportowych i kulturalnych, oświetlenie architektoniczne, projekcje wideo i profesjonalne oświetlenie filmowe.

Wiedza specjalistyczna

Wiedza techniczna w pigułce. Profesjonalne objaśnienie różnych wersji urządzeń w technologii wysokoprężnych lamp wyładowczych. Ponadto informacje o różnych rodzajach zastosowań i odniesienia do katalogu produktów firmy OSRAM.

Wysokoprężne lampy wyładowcze firmy OSRAM.

Firma OSRAM oferuje wysokoprężne lampy wyładowcze o wysokiej intensywności przeznaczone do różnych zastosowań i rozwiązań technicznych. Katalog produktów zawiera pełen przegląd wszystkich lamp, w tym dane techniczne i szczegółowe informacje.

Produkcja lamp HCI POWERBALL

Lampy metalo-halogenkowe

Elektroniczne układy zasilające do lamp HID

Dobre połączenie

Połączenia wysokowydajnych lamp wyładowczych i elektronicznych układów zasilających dla wszystkich zastosowań
© 2017, LEDVANCE GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.