Świetlówki – obfitość światła i niskie zużycie energii

Lamp wyładowcze pokrywają ponad 90% zapotrzebowania na oświetlenie sztuczne w Europie. Świetlówki liniowe są jednym z najczęściej używanych źródeł oświetlenia sztucznego na świecie! Główną przyczyną jest wysoka ekonomiczność tych lamp: Wytwarzają one dużo światła i zużywają niewiele energii. Średni okres użytkowania świetlówek wynosi około 90 000 godzin, co czyni je idealnymi do użytku zarówno w życiu zawodowym, jak i w prywatnych gospodarstwach.

Liczba możliwych zastosowań świetlówek mówi sama za siebie: Oświetlenie sklepów, biur, restauracji i hotelów, stadionów, hal sportowych, ulic i tuneli, a także oświetlenie domowe. Świetlówki OSRAM firmy LEDVANCE używane są także przy uprawach roślin i w hodowli zwierząt. Różnorodność dostępnych barw i form świetlówek jest jednym z głównych powodów, dla których znalazły one swoje miejsce w tak szerokiej palecie zastosowań.

Wiedza specjalistyczna

Barwy światła, różne technologie oraz informacje o użytkowaniu świetlówek. Dowiedz się więcej na temat świetlówek firmy LEDVANCE i zapoznaj się z bogatą gamą produktów.

Świetlówki LUMILUX – alternatywa przyjazna środowisku

Wyjątkowa wydajność, niezawodność i długi okres użytkowania – świetlówki OSRAM LUMILUX firmy LEDVANCE oferują zaawansowane i ekonomiczne rozwiązania oświetleniowe. Dzięki dobremu i jednorodnemu oddawaniu barw lampy te spełniają nawet najbardziej wygórowane wymagania sektora oświetlenia profesjonalnego.

El. układy zasilające do świetlówek

Odnawialność zasobów w firmie LEDVANCE

Poznaj ekipę Light Guys!

© 2017, LEDVANCE GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.