Świetlówki kompaktowe zintegrowane z elektronicznym układem zasilającym: Energooszczędne lampy do wszechstronnego zastosowania

Świetlówki kompaktowe z trzonkiem gwintowanym stanowią idealne zmienniki tradycyjnych żarówek używanych w gospodarstwach domowych. Firma LEDVANCE oferuje świetlówki kompaktowe, szerzej znane jako lampy energooszczędne, z trzonkami gwintowanymi E14 i E27 oraz trzonkami bagnetowymi B22d w różnych kształtach, wymiarach, o różnej mocy i różnych barwach światła. Doskonałe do wszelkich zastosowań, wszystkich rodzajów pomieszczeń, wymogów i gustów.

Nowoczesne oświetlenie przy użyciu świetlówek energooszczędnych to idealne rozwiązanie w każdym miejscu - w domu, w ogrodzie, w holu itd. W porównaniu do żarówek tradycyjnych świetlówki mogą świecić nawet 20 razy dłużej, zużywając przy tym 80% mniej energii – te zalety mówią same za siebie. W przypadku świetlówek energooszczędnych OSRAM DULUX INTELLIGENT dodatkowym atutem jest opatentowana technologia Quick Light, która zapewnia szczególnie szybki rozruch.

Wiedza specjalistyczna

Od różnych barw światła po technologię Quick Light. Tutaj znajdziesz interesujące fakty na temat świetlówek kompaktowych z trzonkiem gwintowanym firmy OSRAM.

Świetlówki energooszczędne DULUX firmy OSRAM

Firma LEDVANCE oferuje niezwykle trwałe świetlówki energooszczędne wytwarzające światło o barwie ciepłobiałej lub neutralnie białej oraz barwie światła dziennego, dostosowane do indywidualnych potrzeb oświetleniowych Dzięki OSRAM zawsze znajdziesz optymalną świetlówkę dopasowaną do danego zastosowania lub do pożądanego nastroju oświetlenia.

Odnawialność zasobów w firmie LEDVANCE

Poznaj ekipę Light Guys!

© 2017, LEDVANCE GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.